Gösterilen sonuç sayısı: 11

Ankastre Davlumbaz

Modern mutfaklarda güzel, şık ve kullanışlı tasarımları ile en çok tercih edilen beyaz eşya ürün gruplarından biri olan ankastre setler; fırın, ocak ve davlumbaz gibi parçalardan oluşuyor. Bu parçalar set halinde ve ya tek tek de satın alınabiliyor. Ankastre davlumbaz modelleri kullanım tercihlerine, ölçülerine, renklerine, tasarımlarına ve teknik özelliklerine göre birbirinden farklı kategorilere ayrılıyor.

Mutfağınızın stiline, verimliliğe, fonksiyonelliğe, ölçülere ve fiyat aralığına göre pek çok ankastre davlumbaz modeli arasından size en uygun olanını seçebilirsiniz. Ankastre davlumbazlar konusunda araştırma yaparken dikkate almanız gereken en önemli özellikler arasında ankastre davlumbazların fiyatları ve ankastre davlumbaz ölçüleri yer alıyor. Fiyat ve ölçü bilgilerinin yanında ankastre davlumbazların materyalleri, rengi ve teknolojik özellikleri gibi konularda da bir haylı önem arz ediyor. Web sitemizi inceleyerek Özal Yapı ankastre ve davlumbaz ürünleri arasından size göre en uygun olan ürünü seçebilir; fiyatları karşılaştırabilir ve davlumbazın ölçüleri de dahil olmak üzere tüm kriterleine  göz gezdirebilirsiniz.

Kullanım Durumuna ve Tasarımına Göre Ankastre Davlumbaz Modelleri

Sessiz çalışma özelliği olan  ankastre davlumbazlardan duvar tipi olan davlumbazlara, köşe davlumbazlardan ada tipi davlumbazlara ve uzaktan kumandalı davlumbazlara kadar çok çeşit modeller piyasada yer alıyor, ve  malzeme olarak paslanmaz çelik ankastre davlumbaz, cam ankastre davlumbaz gibi farklı tasarımlarda  ürünler bulmak da mümkün. Ankastre davlumbazları şekline göre de seçebilirsiniz. Düz ya da eğimli modelleri modern mutfaklarda tercih edebileceğiniz gibi piramit şeklindeki ankastre davlumbaz modellerini de kendi tarzınıza ve mutfağınıza göre istedeğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Ankastre davlumbaz, mutfak tasarımınızı diğer ankastre ürünlerdeki gibi tamamen değiştirebilmektedir. Mutfağınızda kullandığınız mobilyalara ve renklere uyumlu olacak şekilde istedğiniz gibi kullanabilirsiniz. Beyaz ankastre davlumbaz açık renk ve modern mutfaklarda daha çok tercih ediliyor eğer mutfağınıza uygunsa kesinlikle çok yakışacaktır. Ankastre davlumbaz siyah renk seçeneği ile  de karşımıza sıklıkla çıkıyor. Siyah Ankanstre Davlumbaz modelleri asaleti ve gücü temsil ettiğinden tam mutfağınıza göre olacaktır.

Beyaz ve siyah renkli modellere ek oalrak gri, vizon, antrasit ve leke bırakmayan özelliğiyle İnoks gibi birçok renk arasından mutfağınız için en uygun ankastreyi seçebilirsiniz. Davlumbaz ankastre ürünlerden oluşan bir mutfak tasarladığınızda mutfağınızda kalıcı bir ferahlık ve Güzellik hissedeceksiniz.