15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ankastre Fırın

Fırınlar mutfağımızın olmazsa olmazıdır özellikle fırında yemek pişirenler ve hamur işi sevenler için. Gelişen fırın teknolojileri arasında en çok tercih edilenler ankastre fırınlardır. Başta mutfağınız olmaz üzere yerleştirdiğiniz alanlara şıklık ve güzellik katan ankastre fırın modelleri aynı zamanda duvar içinede yerleştirilebilmektedir bu sayede mutfağınızda tasarruf yapmış olursunuz.

Ankastre Fırın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ankastre fırın teknolojisinin yaygınlaşması ile birlikte farklı ihtiyaçlara göre farklı modellerin üretimide yaygınlaştı. Hızlı pişirme özelliği olan ankastre turbo fırın, doğalgazla ve ocakla birlikte çalışan bu sayede kullanım kolaylığı sağlayan doğalgazlı ankastre fırın gibi modellerin yanında daha minimal tasarıma sahip ve küçük mutfaklar için daha çok tercih edilen ankastre mini fırın ve ankastre midi fırın modelleri’de bulunuyor.

Tabikide fırınımızı seçerken renk ve mutfağımıza olan uyumu seçimimizde belirleyici rol oynuyor. Beyaz ankastre modelleri mutfağımıza sadelik katarken, Siyah ankastre fırınlar mutfağımıza asalet ve modernlik katıyor. Klasik ya da rustik tasarımlı mutfaklarda daha çok rustik tasarımlı fırınlar tercih ediliyor ve yemeklerimize lezzet katıyorlar.

Ankastre fırın setini tek parça olarak satın alabileğiniz gibi isterseniz ankastre fırın seti olarakta satın alabilirsiniz. Özal Yapı olarak sizler için hazırladğımız setlerede göz atabilirsiniz. Ankastre fırını hem ankastre davlumbaz ile hemde ses üstü ocak ile birlikte satın almanız daha ekonomik gelecektir ve mutfağınızın bütünlüğünü sağlamış olacaksınız.

Tabi ankastre fırın ve ankastre fırın seti fiyatları satın alma kararımızı etklieyecek bir faktördür. Fiyatlar bir çok faktöre göre değişebilir, Ankastre fırın davlumbaz ile birlikte alındığında ankastre fırın davlumbaz seti fiyatı daha uygun olacaktır ve bizde Özal Yapı olarak sizlere en uygun fiyatı sunma konusunda iddialıyız.

Ankastre fırını ocak ile beraber alan kullanıcılar yanına ankastre fırın dolabıda almayı tercih ederler. Ankastre fırın modülü ya da ankastre fırın kabini olarak da sunulan fırın dolabında ocak, ankastre fırın tepsisi gibi tüm parçaların yerleştirileceği özel bölmeler bulunduğu için hoş ve estetik bir görünümün yanı sıra daha fazladan depolama alanı sunarak kullanım kolaylığını arttırır.