Gösterilen sonuç sayısı: 8

Franke Trend Line Ocak Mikrodekor

 5.600,00
Franke Trend Line Ocak Mikrodekor Ürün Bilgileri Montaj Tipi : Tezgah Üstü Izgaralar : Döküm Izgara Gaz Giriş Yönü :

Ankastre Ocaklar

Ankastre Ocaklar, diğer ankastre setleri gibi yemek pişirmeyi pratik hale getirirler. Ankastre ocakları diğer setlerle beraber alabileceğiniz gibi ankastre ocak davlumbaz veya ankastre ocan fırın seti şeklinde de alabilirsiniz.

Ankastre Ocak Modelleri Arasındaki Farklar

Ankastre ocak modelleri kullanımına, üretildikleri malzemelere ve tasarımına göre çeşitlilik gösterir Ankastre ocakalr farklı bağlantı sistemlerine göre elektrikli ankastre ocak, doğalgazlı ankastre ocak, ankastre set üstü ocak ve tüplü ankastre ocak gibi farklı sınıflara ayrılır.

Doğalgazlı ankastre ocaklarda gaz çıkışı, ateşleme ve ısı aktarımı doğalgaz bağlantısı ile sağlanır. Ocak üzerindeki düğmeler çevrildiğinde içlerinde bulunan otomatik çakmak sistemi ile ateşleme gerçekleşir. Diğer ankastre çeşitleri ile karşılaştırıldığında daha ekonomik olan doğalgazlı ankastre ocaklar sadece elektrikli ocaklardan daha fazla enerji harcarlar.

Ankastre Ürünler ve Ankastre Setler

Mutfağınıza uyum sağlaması için ankastre ocağınızı ankastre setlerimiz ile birlikte de alabilirsiniz. Ankastre setlerin en büyük avantajı tek alıma göre daha uygun olmasıdır. Ankastre setlerin bbir çok rengi mevcuttur evinizin ve mutfağınızın tasarımına göre en iyi sete karar verebilirsiniz.