28 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Mobilya Kulpları

Ev ve iş yerlerimizde farklı amaçlarımız ve rahatlığımız için farklı mobilya çeşitler tercih ederiz. Bu mobilyalar çeşitli malzemelerden yapılmaktadır. Mobilya kulpları ise mobilyalarımızı daha rahat bir şekilde kullanımı, çekmecelerin ve kapakların kolay bir şekilde açılıp kapanmasında kullanılması için üretilen ürünlerdir. Diğer mobilya ürünlerimize buradan bakabilirsiniz. Mobilya kulpları sadece işinize yaraması için değil ayrıca tasarımsal güzellik ve kullanım kolaylığı içinde üretilmektedir, Mobilya kulpları kategorimizde evinize ve mobilyalarınıza uygun kulpları bulabilirsiniz.

Mobilya kulpları, mobilyalarınızın tasarımlarına göre her çeşit mobilyalarda kullanılabilir. Ayakkabılıklar, gömme dolaplar, Elbise dolapları gibi farklı dolaplarda’ da rahatlıkla tasarımınıza uygun kulp çeşitleri kullanılabilir. Kulplar açılır kapaklar, sürgülü kapaklar, çekmeceler gibi farklı alanlarda ‘da kullanılabilir. Yatak odası, çocuk odası, genç odası, oturma odası takımları, kutular ve mutfak dolapları gibi çeşitli alanlarda geniş bir kullanımı vardır.

Mobilya Kulpları ile Mobilyalarınızın Şıklığını Arttırın!

Mobilya kulpları, kullanım alanlarına göre hem tasarımsal hem işlevsel olarak çok çeşite ayrılmaktadır. Çekmece Kulpu, çekmeceleriniz için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. bu tür Kulplarda çift yada tek bağlantı noktası bulunmaktadır. tasarım özelliklerine ve kullanılma alanına göre uzun veya kısa seçenekleri mevcuttur. Dolaplar için üretilen kulp seçenekleri’ de mevcuttur. Dolaplar için tasarlanan Dolap Kulpu seçenekleri içerisinde top yada düğme tasarımdaki kulplar, sarkaç kulpları, düz şekildeki çocuk dolap kulpları, dolap kulpları seçenekleri sunulabilir.